@Hyatt Regency Kilimanjaro Hotel Dar es Salaam with my wadogo, 30th Sept. 2012

Happy me @Hyatt Regency Kilimanjaro Hotel, Dar es Salaam

 

My three weeks in Bongo begin by taking my wadogo Tina and Flora for brunch at the Hyatt Regency which they did enjoy it very much. Kwangu mimi nilikua nasubiri kwa hamu muda ufike nikimbilie uswahilini nikajilie chakula cha kitanzania lol! :)

7 thoughts on “@Hyatt Regency Kilimanjaro Hotel Dar es Salaam with my wadogo, 30th Sept. 2012”

    1. Kabisa Mwatatu maana ndio nimeingia tu jana yake hamu yangu yote ni nyama choma tu za mitaani lol!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *